Armutlu, Fıstıklı’da muhafazakar tatil mekanınız

Ailenizle Huzurlu Bir Tatil

ÖMER MOTEL olarak resmi geçmişimiz çok yeni olsa da 20 yıllık turizm otelcilik geçmişimiz ve birikimimizle amacımız, siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti vermek adına elimizden gelenin en iyisini yaparak kendinizi evinizde hissettirmektir.

ÖMER MOTEL doğası itibariyle mavi ve yeşilin iç içe olduğu Fıstıklı Köyü’nün sahil bandında denize sıfır olarak yer almaktadır. Motelimizin ön penceresinden masmavi denizi, plajı ve eşsiz gün batımını izlerken,arka pencerenizden de yeşilin her tonunu görebileceğiniz ormanları ve yeni günün büyüleyici güzellikteki doğuşunu izleyebilirsiniz.

2020 Sezonuna Hazırız (2020 Güncel Fotoğraflarımız)

YEMEKLERİMİZ

Motelimiz tam pansiyon olup sabah, öğle, akşam yemekleri tarafımızdan servis edilmektedir. Yemeklerimiz ev yemekleri olup güvenle yiyebileceğiniz şekilde temiz ve lezzetlidir. Sabah kahvaltılarımız açık büfedir.

MOTELİMİZ

Motelimiz Ramazan ve Kurban Bayramında da hizmet vermektedir. İftar ve sahur programlarımız mevcuttur.

Motelimiz 4’ü standart,12’si çift (1+1) olmak üzere 16 odadan oluşmaktadır. Bütün odalarımızda wi-fi, TV, mini buzdolabı, wc, banyo ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Standart Odalar: 3 ve 4 yatak
Ekonomik Odalar: 3 ve 4 yatak
Duble(1+1) Odalar: 4 ve 5 yatak bulunmaktadır.

ULAŞIM

Her gün düzenli olarak KADIKÖY ve YENİKAPI’dan ARMUTLU’ya 3 sefer deniz otobüsü bulunmaktadır. Motelimiz Armutlu’ya 5km mesafededir. Ayrıca Yalova üzerinden Armutlu istikametinde karadan veya Gemlik-Armutlu yolundan ister minibüs isterseniz kendi aracınızla motelimize ulaşabilirsiniz.

 

 

ÖMER MOTEL'DE SİZLERİ NELER BEKLİYOR?